Posiadanie własnego jachtu wiele osób kojarzy się z bogactwem i luksusem. Przez niektórych może być nawet odczytane za szczyt snobizmu. Tymczasem nasza oferta pokazuje, że posiadanie własnej łodzi wcale nie oznacza wydatku, na który nie byłoby Państwa stać. Szczególnie jeśli zechcecie kupić jacht w 4 osoby. Znacznie niższe koszty kupna, utrzymania i eksploatacji, które rozkładają się na większą liczbę użytkowników, sprawiają że jest to inwestycja dostępna dla każdego, kto kocha wodę i niezależność. 

Kupując jacht solarny rozpoczynają Państwo zupełnie nowy styl życia. Styl, w którym nie brakuje przygody, adrenaliny i nowych rozrywek. Jacht solarny może pływać po rzekach, kanałach, jeziorach i morzach. Mogą go Państwo użytkować w Polsce lub zabrać na zagraniczne wakacje, np. do Finlandii. Aby ułatwić korzystanie kilku osobom z jednego jachtu, klienci otrzymują dostęp do specjalnej aplikacji, pozwalającej rezerwować terminy, w których chcą skorzystać z łodzi. A to wszystko dzięki polskiemu producentowi – wrocławskiej stoczni z wieloletnim doświadczeniem, która kompleksowo dba o zadowolenie swoich klientów.


Dzieki naszemu rozwiązaniu Represser Family  możesz z rodziną i znajomymi spędzać aktywnie czas, blisko miejsca zamieszkania. 

Blisko, ale jednoczesnie w atrakcyjnym otoczeniu, gdzie dosłownie dotykamy przyrody.

Czy to popołudniowa kawa w cenrtrum miasta  na pokładzie, czy też weekendowy rejs do Prężyć, na Bajkał – wszystko pozostaje w bezpośrednim dostępie.


 

Co oferujemy?

Sprawdzony, nowoczeny, bardzo wygodny jacht rodzinny w sprzedaży 1/4 udziałów.
Najlepiej dzielić się jachtem ze znajomymi. Raczej trudno jest spędzić wszystkie weekendy na wodzie od maja do października, wiec warto pomyśleć czy nie rozdzielić kosztów zakupu na 4.
W takim przypadku we Wrocławiu my jako stocznia opiekujemy się Waszym jachtem bezpłatnie przez dwa lata.
Jak się umawiamy kto i kiedy korzysta? - to proste, wraz z zakupem i obsługą oferujemy aplikację która pokazuje wolne terminy, ilość przysługujących mi dni, możemy za jej pomocą wymieniac się weekendami tak łatwo jak łatwo się wysyła smsa.

Wspólny jacht to też zupełnie inne możliwosci wakacji.
Finlandia – orientacyjny koszt transportu jachtu na wakacje 4000 pln, dzielony na 4 rodziny jest już   mniej odczuwalny finansowo.
Kanał Augustowski, Jezioro Wigry – wspaniałe miejsca, ze strefami ciszy, gdzie pływać możesz jedynie jachtem żaglowym, którego trudno później zaadoptować do tak interesującego rejsu jak zwiedzanie Kanału Augustowskiego i wizytę np na Białorusi.
Rejsy do Berlina, do Szczecina a dysponując całymi wakacjami możecie w dwa miesiące dopłynąć z Wrocławia do Marsylii.

Wszystko na własnym jachcie, który znacie, w którym są Wasze rzeczy osobiste, a on sam jest mobilnym domkiem letniskowym.
To oferta dla tych którzy cenią sobie prywatnośc i komfort.  Oferta dla tych którzy lubią poszukiwać nowych miejsc, perełek przyrody, dzikości a jednocześnie nie rezygnować z gorącego prysznica, ogrzewania, przestronnego wnętrza.


We wszystkich działaniach wakacyjnych możecie liczyć na naszą pomoc.
Jacht będzie zawsze gotowy na przyjęcie Was i Waszych gości.


A jeśli wspólnie podejmiecie decyzję że najbliższe wakacje chcecie spędzić na Mazurach to przygotujemy jacht do drogi i zorganizujemy wszystko. 

Zalety jachtu solarnego

Łodzie z zamontowanymi panelami słonecznymi przynoszą nam nieograniczone korzyści. Możemy śmiało zapomnieć o jakimkolwiek tankowaniu diesla, łatwopalnej benzynie czy też konieczności biegania z kanistrami paliwa. Zapominamy też o hałasie i zapachu paliwa.

W przypadku jachtów solarnych możemy dowolnie regulować wykorzystywaną mocą, a w przy braku energii w akumulatorach, możemy szybko doładować się w porcie lub za pomocą lekkiego, przenośnego agregatu.  Nowoczesne technologie solarne umożliwiają nam uzyskanie większego komfortu podróżowania, nie bez znaczenia jest też aspekt środowiskowy.

Przystępność cenowa i wygoda są niewątpliwymi cechami jachtów elektrycznych. Warto zaznaczyć, że panele słoneczne chronią zarówno nasz portfel jak i środowisko, które nas otacza, ponieważ nigdy nie będziemy musieli martwic się o brak paliwa  co w przypadku tradycyjnego źródła energii mogłoby nas spotkać.

Jacht stojąc na postoju sam się ładuje, a jego czas uzależniony jest jedynie warunkami słonecznymi panującymi w danym dniu – dlatego jest to jacht samoładujący się

Mieszkasz w innym mieście?

Nic nie szkodzi, przygotujemy ofertę tam gdzie potrzebujecie.
Zapewnimy rozszerzony serwis i nadzór nad wakacyjnym użytkowaniem Repressera GreeN 30.