Jako firma produkująca jachty we Wrocławiu możemy zaproponować unikalny program City Yacht R.

Sprzedajemy udziały w jachcie 4x 1/4 lub w innej - jednak nie przekracajacej 4 włascicieli.

Trudno jest spędzić wszystkie weekendy na wodzie od maja do października, wiec warto pomyśleć czy nie rozdzielić kosztów zakupu na 4.

W takim przypadku we Wrocławiu my jako stocznia opiekujemy się Waszym jachtem bezpłatnie przez dwa lata.

Jak się umawiamy kto i kiedy korzysta?

To proste, wraz z zakupem i obsługą oferujemy aplikację która pokazuje wolne terminy, ilość przysługujących mi dni, możemy za jej pomocą wymieniac się weekendami tak łatwo jak łatwo się wysyła smsa.

Wspólny jacht to też zupełnie inne możliwosci wakacji. 

Finlandia – orientacyjny koszt transportu jachtu na wakacje 4000 pln, dzielony na 4 rodziny jest już mniej odczuwalny finansowo.

Kanał Augustowski, Jezioro Wigry – wspaniałe miejsca, ze strefami ciszy, gdzie pływać możesz jedynie jachtem żaglowym, którego trudno później zaadoptować do tak interesującego rejsu jak zwiedzanie Kanału Augustowskiego i wizytę np na Białorusi.

Rejsy do Berlina, do Szczecina a dysponując całymi wakacjami możecie w dwa miesiące dopłynąć z Wrocławia do Marsylii.

Wszystko na własnym jachcie, który znacie, w którym są Wasze rzeczy osobiste, a on sam jest mobilnym domkiem letniskowym.

To oferta dla tych którzy cenią sobie prywatnośc i komfort. Oferta dla tych którzy lubią poszukiwać nowych miejsc, perełek przyrody, dzikości a jednocześnie nie rezygnować z gorącego prysznica, ogrzewania, przestronnego wnętrza.

We wszystkich działaniach wakacyjnych możecie liczyć na naszą pomoc. Jacht będzie zawsze gotowy na przyjęcie Was i Waszych gości. A jeśli wspólnie podejmiecie decyzję że najbliższe wakacje chcecie spędzić na Mazurach to przygotujemy jacht do drogi i zorganizujemy wszystko. Jacht przez dwa lata jest w 100% pod naszą opieką, zacumowany w marinie, gotowy na wizytę gości.

Rolą włascicieli jest jedynie opłacić ubezpieczenie jachtu.


Miesięczna kwota leasingu już od 3870 pln również może być dzielona na 4.

W takim wypadku Twój duży, nowoczesny jacht we Wrocławiu kosztuje Cię 967 PLN netto miesięcznie!


 

Prawda że jest to dobra oferta?!

Zapoznaj się w naszych artykułach o zaletach posiadania jachtu w mieście i możliwosciach jakie on daje.